تبلیغات
آینا آنلاین | AynaOnline - برومند: اگر دولت قدم کج بردارد، خفتش را می‌گیریم!
آینا آنلاین | AynaOnline
پایگاه خبری آینا آنلاین | پارس آباد مغان

برگزیده ها

پیوندها

آرشیو

...

پایگاه خبری آینا آنلاین | اخبار و رویدادهای شهرستان پارس آباد مغان

تلگرام: AynaOnline@

>> ایمیل:

aynaonline1 [at] gmail [dot] com
_________________________________
* توجه *
>> قوانین بخش نظرات:

:: نظرات پس از تایید مدیریت وبلاگ نمایش داده می شوند

:: آینا آنلاین نظراتی را که حاوی توهین، افترا و کلمات رکیک است منتشر نمی کند

:: نظرات منتشر شده بیانگر دیدگاه ارسال کننده آن است
_________________________________
>> روش bookmark کردن سریع این صفحه:

برای اضافه کردن این صفحه به لیست علاقمندی های خود کلید ctrl را پایین نگه داشته سپس کلید D بر روی کیبورد خود را فشار دهید، یک پنجره کوچک باز می شود حالا کلید اینتر را بزنید، تمام.
مدیر سایت : آینا آنلاین

برومند: اگر دولت قدم کج بردارد، خفتش را می‌گیریم!

نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار ضمن بکار بردن لفظ «حسن کلیدساز» برای رئیس جمهور، طرفداران وی را نیز «جوجه اصلاح طلب» خطاب کرد!

آینا آنلاین: حبیب برومند در خصوص مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: سیاستمداران امروزی ایران در پاره‌ای مسایل کوتاه آمده اند و این کوتاه آمدن را ملت ایران، رهبر معظم انقلاب و مجلس قبول نخواهند کرد. ما برای اینکه بهانه‌های آمریکا را از دستش بگیریم و بخاطر اینکه وابستگان داخلی اش نق نزنند با اجازه مقام معظم رهبری تعدادی از سیاسیون با آمریکا مذاکره کردند. یکی از افرادی که حسن روحانی را به مذاکره با آمریکا تشویق می‌کرد، بنده بودم. در اولین دیدار با رئیس جمهور پیشنهاد کردم بجای اینکه با نوکر دهم آمریکا همچون قطر و امارات مذاکره کنی برو با خودش صحبت کن! ببین حرفش چیست؟ شاید کشمش در جیب مان ریخت.

وی افزود: در حال حاضر در این مذاکرات مقداری تعلل و کوتاهی احساس می‌شود. من علیرغم اینکه از مشوقان مذاکره بودم اما در حال حاضر شدیدا منتقدم. مذاکره‌ای که مردم و نمایندگان مجلس از آن خبر نداشته باشند، همانی پیش می‌آید که اگر یک قدم عقب بگذاریم، آمریکا دو قدم جلو می‌آید. آمریکا در ابتدای امر تمامی شروط ما را قبول می‌کرد ولی در حال حاضر ندای حقوق زنان، حقوق بشر و کنار گذاردن موشک‌های بالستیک را سر می‌دهد.

برومند در ادامه با بیان این نکته که ما حسن روحانی را اصولگرا می‌دانستیم، گفت: من اصولگرای سرسختم و اصولگرا خواهم بود اما هر وقت مشاهده نمودم که مصلحت جامعه بر این بوده که مذاکره‌ای انجام بگیرد یا از فردی در ریاست جمهوری حمایت شود، اقدام به این کار نموده ام. وی افزود: ما یواش یواش می‌بینیم که دولت سرش را بر بالین اصلاح طلبان می‌گذارد. اکثر اصلاح‌طلبان آدم‌های خوبی هستند ولی تعدادی آدم نخاله و جوجه اصلاح طلب که در انقلاب، جنگ و ادامه انقلاب شریک نبوده اند، می‌خواهند این دولت را بنام خودشان بزنند و از برکت انقلاب سواستفاده کنند.

نماینده شهرستانهای پارس آباد و بیله سوار گفت: صحبتم با آقای روحانی این است که در این شهر و استان، بنده حرکتی به آن صورت از سوی ستاد اصلاح‌طلبان ندیدم. کدام اقدام اصلاح‌طلبان باعث شد که تو رئیس جمهور شوی؟ تعدادی از جوجه اصلاح‌طلبان که سر در گریبان خویش فرو برده بودند، امروز اعلام وجود کرده و در فکر تسخیر قدرت در مملکت و منطقه هستند. ما این اجازه را نخواهیم داد. دو سال از عمر مجلس باقی مانده است. این مجلس، مجلس اصولگراست. اگر دولت، قدمی کج بردارد با اجازه رهبری خفتش را می‌گیریم و نمی‌گذاریم اصلاحات فتنه گر بر مملکت حاکم شود. کسانی که در جریان فتنه، بیست روز بازداشت بودند و ضدیت با مقام معظم رهبری داشتند، امروز می‌بینیم که در منطقه و استان صاحب پست و مقام می‌شوند.

برومند با اعلام هشدار به رئیس جمهور، مسئولین ارشد استان و منطقه چنین گفت: حسن روحانی گفته بود چرخ سانتریفیوژها باید به همراه چرخ اقتصاد بگردد اما در حال حاضر می‌بینیم که چرخ‌های بعضی از سانتریفیوژها خوابیده است. این حرف آیا عوام فریبی بود یا اینکه می‌خواهد عملی شود؟ ما اجازه تعطیلی سانتریفیوژها را به دولت، اصلاح طلبان و آمریکا نخواهیم داد. این ملت در ارتباط با راه اندازی سانتریفیوژها هزینه‌های بسیاری داده است. ما اگر غنی سازی بیست درصدی را تعطیل کنیم، چهار سال دیگر برای راه اندازی مجدد آن باید وقت و زمان صرف شود. ما اجازه نخواهیم داد سانتریفیوژهای مان تعطیل شود. حسن روحانی که سهل است، بزرگتر از وی هم بگوید، ما اجازه تعطیل شدن آن را نخواهیم داد.

وی با ذکر این نکته که دولت و مسئولین استان باید گوششان را کاملا باز کنند، اظهار داشت: این ملت، ملت مسلمان بوده و حامی فتنه گری و اصلاحات فتنه گر نیست. قدرت نظام بعد از مقام معظم رهبری در دست مجلس است و حداقل دویست و سی نفر نماینده اصولگرای از جان گذشته در آن وجود دارد. اگر دولت کوچکترین خطایی انجام دهد با چنین مجلسی روبروست. به جوجه اصلاح‌طلبان منطقه نیز هشدار رسمی می‌دهم که من به هیچ وجهی اجازه نخواهم داد اصلاح طلبی جان بگیرد. من، تمامی مسئولین منطقه را از نیروهای اصولگرا می‌خواهم و تا توان دارم سعی می‌کنم از نیروهای اصولگرا استفاده شود. در صورتی که نیروی اصلاح طلب نیز تحمیل شود، گوشش را می‌گیرم و اجازه نمی‌دهم اهداف اصلاح طلبی اش را به مورد اجرا بگذارد.

بخش‌هایی از بیانیه حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان پارس آباد

بیست و دوم بهمن ماه در تاریخ انقلاب اسلامی بعنوان یک روز ملی و وحدت آفرین و روز پیروزی ملت ایران بر تمامی زورمداران تاریخ بشریت تلقی می‌گردد، ...متاسفانه امسال در شهرستان پارس آباد مغان سخنران مراسم22 بهمن ماه نماینده محترم مردم منطقه (حبیب برومند) در سخنرانی خود نهایت بی حرمتی را به مردم و منتخب ملت بیان داشته و با سخنان تفرقه افکن و حرمت شکن و تنش زا چنان بر دولت و مذاکره کنندگان هسته‌ای و منتخبین دولت در استان تاخت که گویا فریاد بر سر خونین ترین دشمن خود سر می‌دهد.

این عصبانیت و خشم از هر کجا ناشی می‌شد شایسته سخنرانی مراسم بیست و دوم بهمن ماه نبود زیرا مردم در این روز از جریانهای مختلف در مراسم حضور داشته اند و آمده بودند تا با حضور خود ضمن اعلام حمایت از انقلاب و نظام و رهبری معظم فریاد بر سر استکبار جهانی بر آورند و به دشمنان بگویند که علیرغم افتراق سلیقه ما همه پای انقلاب ایستاده ایم و ذره‌ای از انقلاب خود و شعارهای آن عدول نخواهیم کرد. سخنران محترم عصبانیتش از هر کجا بود شایسته نبود رئیس جمهور را که منتخب ملت ایران و مورد حمایت مقام معظم رهبری است با عبارت تحقیر آمیز خطاب نماید و جسارت را بجایی رسانده که با کمال وقاحت می‌گوید اگر سانتریفیوژها و غنی سازی 20% را متوقف کند حسن روحانی هیچ، بزرگتر از حسن روحانی هم نمی‌تواند این کار را انجام دهد. منظور سخنران از شخصی بالاتر از روحانی کیست؟!

شایسته نبود سخنران محترم با عبارتهای سخیف و توهین آمیز منتصبین استانی را بر باد انتقاد بگیرد و بر دولت خط و نشان بکشد که اگر در شهرستان تغییراتی ایجاد شود که مطابق سلیقه او نباشد چنان و چنین خواهد کرد. سخنران محترم اگر واقعاً دغدغه انقلاب و رهبری را دارد می‌بایست با سخنان وحدت آفرین همگان را به انسجام و وحدت حول محور رهبری و انقلاب دعوت میکرد و از تریبون یک طرفه به تمام افراد و اشخاص و جریان‌های غیر همسو با خود نمی‌تاخت تا موجبات دلزدگی و دلسردی مردم از خود را فراهم نمی‌آورد. مردم حاضر در صحنه روز 22 بهمن ماه همه سخنان وی را به حساب شخصی و عصبانیت وی از عدم تمکین خواسته‌های او از سوی دولت محترم می‌گذارند و هرگز آن را به پای انقلاب و نظام نمی‌نویسند زیرا سوابق و اعمال چنین شخصی هرگز با سخنان و مواضع وی همخوانی و هم نوایی ندارد...

بخشعلی مرادی
بهار نیوز

آخرین خبرها

...

پربیننده ترین اخبار سایر رسانه ها

جهت عضویت در خبرنامه آینا آنلاین آدرس ایمیل خود را وارد نمایید:

اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید.

← آمار بازدید

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :